Офіційне повідомлення

Справжній веб-сайт носить винятково інформаційний характер і призначений для широкої громадськості.

Надані дані й інформаційні матеріали ставлять перед собою винятково ознайомлювальне завдання й не переслідують комерційних цілей. Справжній сайт не має наміру робити пропозиції, містити контракти або здійснювати фінансові прогнози, і не повинен сприйматися як такий. ТОВ «КУА «Актив Інвест», а також особи й організації, що надають дані або контент для справжнього веб-сайту, не несуть відповідальності за помилки або затримку інформації, а також за будь-які дії, зроблені в цьому зв’язку.

Справжній веб-сайт, а також авторське право на текст, графіку, зображення, програмне забезпечення та інші розміщені на веб-сайті матеріали, є ліцензованою власністю ТОВ «КУА «Актив Інвест». Використання матеріалів справжнього веб-сайту дозволяється тільки в особистих некомерційних цілях. Електронне копіювання або розпечатання частини матеріалів справжнього веб-сайту дозволяється винятково в особистих некомерційних цілях без змін, доповнень і скорочень.

Будь-яке інше використання матеріалів справжнього веб-сайту, у тому числі їх відтворення або зміна, забороняється без попереднього узгодження з ТОВ «КУА «Актив Інвест».